Dzisiejszy przykład skrojony jest pod bardzo konkretne zdjęcia. Najważniejsze wiadomości poznaliście już w zeszłym tygodniu, dziś czas na trochę szczegółów.Nasza mini-sesja odbędzie się 18-tego stycznia w studio w Czeladzi.
Umawiamy się co godzinę, na półgodzinne spotkanie, w nowych wesołych dekoracjach przygotowanych pod każdą możliwą grupę wiekową :) Noooo, uwzględniając, że bohaterami zdjęć mają jednak być dzieci.
Pół godziny to wystarczający czas, żeby stworzyć cztery piękne ujęcia - bo Babć i Dziadków z założenia jest czworo. Od Was zależy czy zdjęcie będzie przekazywało "Kocham Cię Babciu", czy "Dla Kochanej Babci i Dziadka". Tak, tak - takie mam naszykowane rekwizyty.
Na zakończenie krótkie formalności i żegnamy się do poniedziałku.

A w poniedziałek do Waszych rąk trafia efekt naszej współpracy, czyli dwie kolorowe ramki ze zdjęciami o wymiarach 20x30 cm oraz płyta z czterema wykonanymi ujęciami. Zdjęcia oczywiście poddane są mojej autorskiej obróbce, bo nawet najpiękniejszym dzieciakom może zdarzyć się nieugłaskany włos, albo zadrapany nos. Jeśli chcecie otrzymać wydruki wszystkich cyfrowych zdjęć w ramkach, to jest to oczywiście możliwe i kosztuje 30zł.
Tym razem, z uśmiechami, żegnamy się na nieco dłużej. Macie już wszystko aby następnego dnia stanąć w babcinych drzwiach z życzeniami.

Czym ta sesja różni się od zwyczajnych mini-sesji, które możecie zamówić na CLICKlik ?
  • Przede wszystkim ilością osób na zdjęciu.
Regularna mini-sesja przeznaczona jest dla jednej osoby, tutaj możemy zaprosić nawet troje czy czworo wnucząt na raz.
  • Zawartość pakietu i cena.
Tylko tutaj dostępne są zdjęcia w ramkach, zapakowane i gotowe do podarowania. Dodatkowo ta sesja jest po prostu tańsza !
  • Ekspres .
Jeśli na tydzień przed uroczystościami nie masz jeszcze prezentu, oto Twoja szansa żeby stworzyć spersonalizowany podarunek od serca. W końcu, mimo reklam, doppelhertz jest mało trafiony :)

W co się ubrać ?


Jak widzicie przewidziana kolorystyka jest bardzo szeroka. Sprawdzi się i biały, i każdy żywy, wesoły kolor. Unikaj czarnego, ciemnych odcienia fioletu, zielonego i brązu oraz barw neonowych.
Lepiej będą wyglądały ubranka jednokolorowe niż wzorzyste.
Jeśli na koszulce lub spódnicy pojawi się obrazek, niech nie będzie to napis czy firmowe logo.
Pamiętaj również, że skarpetki, rajstopki i buty również będą widoczne !

Najlepszy wydaje mi się biały t-shirt (bez obaw - będzie ciepło!) z małym kolorowym emblematem, do tego spodnie, spódniczka lub sukienka w którymś z powyższych kolorów, ale efekt końcowy ma podobać się Tobie, więc do Ciebie należy ostatnie słowo.
Jeśli masz wątpliwości, chętnie pomogę - po prostu napisz do mnie e-maila -> Karolina(na)CLICKli.eu


Leave a Reply

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.