Wszyscy już widzieli ?
Tegoroczni zwycięzcy zostali ogłoszeni 15 lutego - i są wśród nich dwie Polki !
Obejrzałam 367 nagrodzonych zdjęć w kategoriach pojedynczych i seriach, poniżej kilka ulubionych, aczkolwiek próbowałam raczej nie powtarzać tych najbardziej popularnych. Oraz wojennych - nie wiem jak to powiedzieć, żeby nikogo nie urazić, ale... O ile rozumiem jak ciężka jest praca reportera wojennego, i jak ważną rolę takie fotografie mają spełniać, to jednak nagradzanie ich, to pewna... łatwizna. Po prostu dużo łatwiej wywołać emocje pokazując ekstremalne sytuacje, niż znaleźć je w nieco bardziej codziennych.
Tyle filozofowania, czas na obrazki
1(uwielbiam opis do tego zdjęcia "Someone is up a little too early."),
2345 (cały reportaż o indyjskiej szkole), 6

I absolutnie genialna dla mnie, świetnie sfotografowana seria z przesłaniem, drugie miejsce w kategorii natura. Koniecznie proszę obejrzeć, zwłaszcza jeśli uważacie ZOO za milusie miejsce na spotkanie zwierzaczków z dzieciaczkami. KLATKA / THE CAGE


***
Creative Live w dniach od 25 lutego do 2 marca zaprasza na Photoshop Week. Wystarczy znajomość angielskiego, łącze internetowe i kilka wolnych godzin dziennie, aby wziąć udział w darmowym kursie photoshopa i okolic :) Grafik przewiduje zajęcia dla mniej i bardziej zaawansowanych, o zróżnicowanych zagadnieniach - teraz muszę tylko dokonać właściwego wyboru ! Hej, kto się wybiera ze mną ?


Leave a Reply

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.