I dzięki wielkie za to, że już nastąpił.

Wiem, że wartość noworocznych postanowień jest niska, ale nie tyle o postanowienia tu chodzi, co o plan. O magiczną zmianę cyferki z 3 na 4, przestawienie klapki w głowie, że "tamten" się skończył, a "ten" będzie inny. Będzie dobry.
Czy to oznacza, że 2013 był zły ? Nie. Ale wydarzenie ostatnich miesięcy powodują, że na myśl o nim się wzdrygam. Chcę zmiany, potrzebuję zmiany !
Trochę przyjdzie sama, a trochę o nią zawalczę :)

Dla tych, którzy również potrzebują  na kolejnym nowym starcie kropli optymizmu i patrzenia przez pastelowe szkiełka - kalendarz. Wisi u mnie nad biurkiem i wywołuje uśmiech - między innymi dlatego, że takie przygotowaliśmy w tym roku dla wszystkich naszych Przyjaciół. Mam miłe uczucie, że tworzy wspólnotę dobrych doświadczeń. Ktokolwiek chce do niej dołączyć - zapraszam !

I na koniec wyznam, że w temacie zmian, w podtemacie właściwie - blogowym, potrzebuję cheerleaderki. Kogoś, kto zapyta jak mi idzie z tym czy tamtym projektem, kopnie w tyłek w razie potrzeby i pogratuluje sukcesu. Dobrze - głównie pogratuluje sukcesu :D bo na życie blogowe mam jeden cel, a tyle wstyd byłoby nie zrealizować.
Jeśli ktoś się piszę to poproszę o info tu, albo na maila Karolina(na) clicklik.eu. Odwdzięczę się maślanym wzrokiem i poklepywaniem po ramieniu w dowolnym celo-wspieraniu!

To do dzieła !


4 Comments

 1. No to jak Ci idzie? Co teraz na warsztacie?
  Przesyłam najlepsze życzenia noworoczne! I zapraszam na candy :)
  Pozdrawiam,
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za życzenia ! I za zaproszenie - już się zapisałam bo robisz cuda cudeńka, i jeszcze miesiąc czekania na wyniki, eh :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki, dzięki - wzajemnie ! :*

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Obsługiwane przez usługę Blogger.